ZLATÝ A VELMI ÚSPĚŠNÝ KP MLADŠÍHO ŽACTVA

13.01.2015 09:24

Tento víkend se hráli krajské přebory mladšího žactva, chlapci v Č.Krumlově a dívky u nás v Tenis areně. Zúčastnilo se celkově 10 našich hráčů, což je čtvrtina z celkového pole všech přihlášených. Jak již bývá tradicí, naši hráči si rozdělili nejvíce medailových pozic.

KAMIL KRÁL: Suveréní vítěz v kategorii jednotlivců, když za celý turnaj prohrál pouhé tři gamy, soupeře převyšoval       rozdílem dvou tříd a ve finále svému protihráči nadělil dokonce dva "kanáry". Dosáhl svého největšího úspěchu v kariéře. Navíc získal i bronz ve čtyřhře a kvalifikoval se na halové MČR.

DENISA DVOŘÁKOVÁ: Ve dvouhře dívek došla až do finále, kde už nestačila na lépe hrající soupeřku, vše si                   vynahradila ve čtyřhře, kde spolu s oddílovou spoluhráčkou Adrianou Beránkovou vybojovali zlaté medaile.

ADRIANA BERÁNKOVÁ: Ve dvouhře dívek skončila před branami finále a získala bronzovou medaili, ale společně s       Denisou Dvořákovou ovládli soutěž čtyřher a vybojovali zlato.

NICOLAS PRAŽMA: Ve dvouhře chlapců získal velmi cenou bronzovou medaili a se svým spoluhráčem vybojoval titul   ve čtyřhře a získal také zlatou medaili.

Na úspěchu se pochopitelně podíleli i kluboví trenéři Jiří Linha, Martin Jankovski, Jana Orlová, Zuzana Linhová a kondiční trenér František Janda. 

VŠEM GRATULUJEME!!!

Zleva D.Dvořáková a A.Beránková po vítězství ve čtyřhře