ROZPIS MČR DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA

19.08.2012 12:04

 

V úterý 21.8.2012 od 9h-11h a 15h-17h, ve středu 22.8.2012 od 9:30h-11:30h proběhne soustředění širšího kádru družstva Tenis Tábor. Širší nominace: M.Koutek, D.Marhoun, T.Pulkráb, J.Sedláček, J.Větrovský, J.Marcolla, M.Hibš, A.Maříková, E.Ševčíková, L.Havránková, T.Holšánová, L.Bacíková. Trenér J.Linha oznámí ve středu po soustředění konečnou nominaci, která odpoledne odcestuje do Rakovníka.

NOMINOVANÍ HRÁČI KLUBU TENIS TÁBOR NEZAPOMENOUT REGISTRACI A KLUBOVOU TEPLÁKOVKU 2012!!!

 

JUNIOR TOUR – O POHÁR PREZIDENTA ČTS

 

Mistrovství České republiky družstev staršího žactva

 

23.  -  26.  8.  2012

 

                                       Pořadatel:                      TC Cafex Rakovník

 

                                       Dvorce:              TC Cafex Rakovník, LTC Rakovník
                                        
                                       Adresa dvorců: U Studánek, 269 01 Rakovník

 

Počet dvorců:                        11 + 4

 

Ředitelství mistrovství:

                                   Ředitel                                               Miloš Cafourek          608 444 161

                                   Zástupce ředitele                    Šárka Pichertová

Vrchní rozhodčí                    dle nominace KR ČTS a StčTS

                                   Lékař                                      bude určen                 

                                   Technické zabezpečení           Cafex s. r. o.              

 

Sekretariát, informace:        TC Cafex, tel. 313 516 183, fax 313 516 184, www.cafex.cz

                                  

Prezentace:                1. kolo             čtvrtek 23. 8. 2012 do 9.00 hodin

                                   čtvrtfinále       čtvrtek 23. 8. 2012 do 18.00 hodin

 

Účastníci soutěže:     4 semifinalisté 2011               TK Agrofert Prostějov

TK Sparta Praha

I. ČLTK Praha

                                                                                  TK Deza Valašské Meziříčí

                                                                                 

                      8 vítězů oblastních skupin      LTC Modřany 2005

                                                                                  TK Neridé

                                                                                  Tenis Tábor

                                                                                  TK Sokolov

                                                                                  Severočeská tenisová

                                                                                  LTC Pardubice

                                                                                  TC MJ – BLTC Brno

                                                                                  TK SC Ostrava

 

Časový program:      čtvrtek 23. 8. 2012     10.00   1. kolo

                                   pátek 24. 8. 2012          9.30   čtvrtfinále                                          

                            sobota 25. 8. 2012        9.30   semifinále, o 5. – 8. místo

                                   neděle 26. 8. 2012        9.30   finále, o konečná umístění

 

Ubytování:                Pořadatel zajistí zúčastněným družstvům za úhradu na základě

požadavků, uplatněných nejpozději do 9. 8. 2012 na tel. číslech

sekretariátu TC Cafex